GİZLİLİK BİLGİLERİ 

 

Madde – 1. www.lideryayinlari.com adresi Çember Yayın Basım Dağıtım Eğitim Hizmetleri Sanayi Ltd. Şti.’ ye aittir. 

 

Madde – 2. internet sitesinden yaptığınız alışverişlerinize ait bilgileriniz kesinlikle başka kurum veya kuruluşlarla paylaşılmaz. Sistemimizdeki bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Üçüncü şahıslar size ait bilgilere ulaşamaz veya değiştiremezler. 

 

Madde – 3. 18 yaşını doldurmamış kişiler www.lideryayinlari.com adresinden alışveriş yapamaz. 

 

Madde – 4. Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz, 3D Secure sistemi ile siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir. Çember Yayın Basım Dağıtım Eğitim Hizmetleri Sanayi Ltd. Şti. ödeme seçenekleri sipariş sırasında müşterilerimize sunulmaktadır. 

 

  1. Kredi kartı (Master, VisaCard) 
  2. Kargo ile kapıdan (nakit, kredi kartı seçenekli) ödeme
  3. Eft, Havale
  4. Sitede Belirtilen Banka Hesaplarına Eft, Havale

(Ödeme seçenekleri ile alışverişlerinizde tahsilat işlemleriniz gerçekleştirilir. Ödeme sayfasında mevcut hesap numaralarına ulaşabilirsiniz.)

  1. Kargo ile kapıdan ödeme (anlaşmalı taşıma firmanın kapıdan ödeme sisteminde talep ettiği hizmet bedeli farkı siparişe otomatik olarak yansıtılır.)

 

Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi belirtilmeyen ödeme yöntemleri kabul edilmez.

Sistem her alışveriş üzerine sipariş numarası vermektedir.

Kredi kartı bilgileriniz Çember Yayın Basım Dağıtım Eğitim Hizmetleri Sanayi Ltd. Şti tarafından saklanmaz veya kaydedilemez.

Dikkat: Siparişinizle ilgili her tür iletişiminizde mutlaka sipariş numaranızı bildiriniz.

 

Gizlilik İlkemiz hakkında her türlü sorunuzu +90 312 549 33 55 numaralı telefon ya da bilgi@lideryayinlari.com  email adresini Çember Yayın Basım Dağıtım Eğitim Hizmetleri Sanayi Ltd. Şti. iletebilirsiniz. 

 

Çember Yayın Basım Dağıtım Eğitim Hizmetleri Sanayi Ltd. Şti. Gizlilik İlkeleri üzerinde zaman zaman değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.