Sık Sorulan Sorular

Lider Yayınları ve LiderPlus Yayınlarına nasıl siparis verebilirim?

0 549 435 33 55 numaralı telefon hattından ya da www.lideryayinlari.com web sitemizden Kredi Kartı, Havale ve Kapıda ödeme seçenekleri ile sepetinize eklediğiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz.

Alışveriş esnasında karşılacağımız her türlü soru ve sorun için ulaşabileceğimiz adres veya telefon numarası var mıdır?

Her türlü soru ve sorun için bilgi@lideryayinlari.com adresini veya 0 549 435 33 59 numaralı Bilgi/Destek hattımızı arayabilirsiniz.

Kapıda ödeme ek hizmet bedeli nedir ve ödenmesi zorunlu mudur?

Kapıda ödeme seçeneğiyle verilen tüm siparişlerde KAPIDA ÖDEME EK HİZMETİ BEDELİ ödenmesi zorunludur. Kapıda ödeme yöntemiyle verilen siparişlerde Aras Kargo için Kapıda Ödeme Ek Hizmet Bedeli 7 TL, Aras Kargo için Kapıda Ödeme Ek Hizmet Bedeli 7 TL’dir. Bu miktarlara kargo ücreti eklenir.

Kargo ücreti Yurtiçi Kargo için 6 TL, Aras Kargo için 6.00 TL’dir. Kapıda ödeme yöntemiyle verilen siparişlerde müşterinin siparişinden vazgeçmesi ve teslim almaması durumunda müşteri Kapıda Ödeme Ek Hizmet Bedeli ve Kargo Ücreti toplamını bilgi@lideryayinlari.com banka hesaplarına yatırmakla yükümlüdür.

Ürünler kaç gün içerisinde kargoya verilir?

Her ürünün sayfasında ürünün tedarik süresi belirtilmektedir. Ürün bu süre içerisinde kargoya verilmektedir.

Siparişlerin kargoya verilip verilmediği nasıl öğrenebilirim, takibini nasıl yapabilirim?

Siparişleriniz kargoya verildiğinde sistemimize kayıtlı olan e-posta adresinize bilgilendirme mesajı gelecektir.

Sitenizden almış olduğum ürününü hatalı çıkması halinde nasıl bir süreç izlenmektedir?

İade edeceğiniz ürünle ilgili faturanız ürünlerle birlikte gönderilmelidir. İade işlemi teslim tarihini takip eden iki iş günü içinde başlatılmış olmalıdır. İade edilen ürünler teslimatta kullanılan firma ile geri gönderilmelidir. bilgi@lideryayinlari.com iade gerekçesini değerlendirecek ve yukarıda sıralanan koşullara uygun olması durumunda sorunlu ürünleri yenileriyle değiştirecektir.

Sipariş teslimatları hangi kargo firmaları ile yapılmaktadır?

Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı Türkiye içindeyse Yurtiçi Kargo yada Aras Kargo ile yapılır.

Sitenizden kredi kartı ile alışveriş yapmak ne kadar güvenlidir?

www.lideryayinlari.com sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde güvenliğinizi sağlamak için sürekli olarak yenilenen teknolojileri uygulamaktadır. Bunun için Dünya’nın sayılı markalarıyla çalışan lideryayinlari.com sitesinde kişisel bilgileri girdiğiniz ekranlarda bilgileriniz EV SSL Verisign Sertifikası ile şifrelenerek korunmaktadır. Sitemizde uygulanan diğer güvenlik prosedürleri hakkında bilgi almak için Verisign Yeşil Bar SSL ve Norton Secure bölümlerine bakabilirsiniz.